Karta zákazníka, ktorá je plná výhod

Zákaznícka karta

AGRO centrum > Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Nakúpte so zľavou ešte dnes. Zaregistrujte sa a využívajte výhody zákazníckej karty. 
Zákaznícka karta = odmena za registráciu – okamžitá zľava 3%. Zákazník zbiera % za nákupy.

U nás LACNEJŠIE ako na internete. V našej predajni Agro centrum na ulici Nábrežná oproti HM TESCO kúpite tovar so zľavou, ktorú poskytujeme len na kamennej predajni.

Aku ju získať ?

1. V našej predajni

Navštívte nás na predajni na adrese Nábrežná ulica II. 2008/2F, 971 01 Prievidza. Hneď po získaní karty začnite zbierať body, ktoré sa budú pripisovať na vašu zľavovú kartu.

Pozrieť na mape

2. Registráciou na webe

Vyplňte formulár na tomto webe, odošlite požadované údaje. Registráciu začnite kliknutím na tlačidlo. Odoslané údaje preveríme a budeme Vás kontaktovať.

Vykonať registráciu

Karta plná výhod

Hodnota nákupu v €

Výška zľavy z nazbieranej sumy

0 – 249zľava 3 %
250 – 499zľava 5 %
500 – 999zľava 6 %
1000 – viaczľava 7 %

Registrácia nie je záväzná, zákaznícka karta sa vydáva bezplatne. Odoslaním formuláru sa k ničomu nezaväzujete. Po odoslaní formuláru vás budeme telefonicky kontaktovať a preveríme odoslané údaje. Po preverení vám bude zákaznícka karta vystavená a zaslaná na vloženú adresu.

Zľavu nie je možné uplatniť na zľavnený alebo akciový tovar. Zľavu nie je možné kumulovať. Zľavu je možné využiť na predajni Agro centrum, Nábrežná II. 2008/2F, Prievidza 971 01.

Výhody zákazníckej karty Agro centrum sú platné do konca aktuálneho roka.

Aby ste mohli využívať Vami nazbierané zľavy, je potrebné, aby ste v každom novom roku opäť uskutočnili nákup, kde sa Vám od hodnoty 0,-€ opäť začnú pripisovať body s platnosťou v aktuálnom roku.
Nezmeškajte!