Karta zákazníka, ktorá je plná výhod

Zákaznícka karta

AGRO centrum > Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Nakúpte so zľavou ešte dnes.

Zaregistrujte sa a využívajte výhody zákazníckej karty.

Zákaznícka karta = odmena za registráciu = okamžitá zľava 3%.

Zákazník zbiera body za ktoré získava zľavy už na prvý nákup ľubovoľného nezľavneného tovaru.

U nás VÝHODNEJŠIE ako na internete. V našej predajni Agro centrum na Nábrežnej ulici v Prievidzi (oproti HM TESCO) môžete zakúpiť tovar s výraznou zľavou, ktorú poskytujeme len na kamennej predajni.

Ako získať zákaznícku kartu?

1. V našej predajni

Navštívte nás v predajni Záhradkárskych a chovateľských potrieb na adrese Nábrežná ulica II. 2008/2F, 971 01 Prievidza. Hneď po získaní karty môžete zbierať body, ktoré sa Vám budú pripisovať na vašu zákaznícku kartu.

2. Registráciou na webe

Vyplňte formulár na tomto webe a odošlite požadované údaje. Registráciu môžete začať kliknutím na tlačidlo VYKONAŤ REGISTRÁCIU. Odoslané údaje preveríme a budeme Vás kontaktovať.

Výhody zákazníckej karty

Hodnota nákupu v €

Výška zľavy z nazbieranej hodnoty

0,- € – 249,99 €zľava 3 %
250,- € – 499,99 €zľava 5 %
500,- € – 999,99 €zľava 6 %
1000,- € a viaczľava 7 %

Registrácia nie je záväzná, zákaznícka karta sa vydáva bezplatne. Odoslaním Vami vyplneného formuláru sa k ničomu nezaväzujete. Po odoslaní vyplneného formuláru Vás budeme kontaktovať s požiadavkou na preverenie si Vami odoslaných údajov. Po preverení si Vami vyplnených a odoslaných údajov Vám bude zákaznícka karta vystavená a zaslaná na Vami zadanú adresu.

Zľavu nie je možné uplatniť na už zľavnený alebo akciový tovar. Zľavu nie je možné kumulovať. Zľavu je možné využiť v predajni Záhradkárskych a chovateľských potrieb – Agro centrum na Nábrežnej ulici II. 2008/2F v Prievidzi.

Výhody zákazníckej karty Agro centrum sú platné do konca aktuálneho kalendárneho roka.

Aby ste mohli využívať Vami nazbierané zľavy, je potrebné, aby ste v každom novom roku opäť uskutočnili nákup, kde sa Vám od hodnoty 0,- € opäť začnú pripisovať body s platnosťou v aktuálnom kalendárnom roku.

Nezmeškajte!