Karta zákazníka, ktorá je plná výhod

Zákaznícka karta

AGRO centrum > Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Nakúpte so zľavou ešte dnes.

Zaregistrujte sa a využívajte výhody zákazníckej karty.

Zákaznícka karta = odmena za registráciu = okamžitá zľava 3%.

Zákazník zbiera body za ktoré získava zľavy už na prvý nákup ľubovoľného nezľavneného tovaru.

U nás VÝHODNEJŠIE ako na internete. V našej predajni Agro centrum na Nábrežnej ulici v Prievidzi (oproti HM TESCO) môžete zakúpiť tovar s výraznou zľavou, ktorú poskytujeme len na kamennej predajni.

Ako získať zákaznícku kartu?

1. V našej predajni

Navštívte nás v predajni Záhradkárskych a chovateľských potrieb na adrese Nábrežná ulica II. 2008/2F, 971 01 Prievidza. Hneď po získaní karty môžete zbierať body, ktoré sa Vám budú pripisovať na vašu zákaznícku kartu.

Pozrieť na mape

2. Registráciou na webe

Vyplňte formulár na tomto webe a odošlite požadované údaje. Registráciu môžete začať kliknutím na tlačidlo VYKONAŤ REGISTRÁCIU. Odoslané údaje preveríme a budeme Vás kontaktovať.

Vykonať registráciu

Výhody zákazníckej karty

Hodnota nákupu v €

Výška zľavy z nazbieranej hodnoty

0,- € – 249,99 €zľava 3 %
250,- € – 499,99 €zľava 5 %
500,- € – 999,99 €zľava 6 %
1000,- € a viaczľava 7 %

Registrácia nie je záväzná, zákaznícka karta sa vydáva bezplatne. Odoslaním Vami vyplneného formuláru sa k ničomu nezaväzujete. Po odoslaní vyplneného formuláru Vás budeme kontaktovať s požiadavkou na preverenie si Vami odoslaných údajov. Po preverení si Vami vyplnených a odoslaných údajov Vám bude zákaznícka karta vystavená a zaslaná na Vami zadanú adresu.

Zľavu nie je možné uplatniť na už zľavnený alebo akciový tovar. Zľavu nie je možné kumulovať. Zľavu je možné využiť v predajni Záhradkárskych a chovateľských potrieb – Agro centrum na Nábrežnej ulici II. 2008/2F v Prievidzi.

Výhody zákazníckej karty Agro centrum sú platné do konca aktuálneho kalendárneho roka.

Aby ste mohli využívať Vami nazbierané zľavy, je potrebné, aby ste v každom novom roku opäť uskutočnili nákup, kde sa Vám od hodnoty 0,- € opäť začnú pripisovať body s platnosťou v aktuálnom kalendárnom roku.
Nezmeškajte!