Čo si u nás vyberiete

Pre vtáctvo

AGRO centrum > Vtáky

Krmivo pre vtáky u nás nájdete buď v baleniach s rôznou gramážou, ale aj vážené. Pričom vážené krmivo je možné objednávať v neobmedzenom množstve. Nájdete u nás krmivo pre vtáky (podľa druhu, balené a vážené), maškrtky a doplnkové krmivo, podstielky pre vtáky, starostlivosť pre vtáky, potreby pre vtáky, krmivá a doplnky pre vtáky žijúce v prírode.

Krmivo pre vtáky

Krmivo pre vtáky u nás nájdete buď v baleniach s rôznou gramážou, ale aj vážené. Pričom vážené krmivo je možné objednávať v neobmedzenom množstve. Či už sa jedná o drobné exoty, stredné a veľké papagáje. V ponuke máme vážené krmivá a to proso, repka, lúpaný ovos, lesknica, ľan a slnečnica.

Starostlivosť pre vtáky

Otravujú vašich vtáčikov parazity alebo dlhé pazúre? S našimi prípravkami žiadny problém. V tejto kategórii nájdete kliešte k starostlivosti o pazúre, tak isto produkty vhodné k starostlivosti o perie ale aj ochranu pred parazitmi.

Maškrtky a doplnkové krmivo

Chcete odmeniť vášho vtáčika? Alebo mu len doplniť vitamíny do tela? Tak isto ako aj iné druhy zvierat, tak aj vtáci potrebujú doplnkové krmivo, ktoré je pre nich zdrojom vitamínov a živín. Spestrite im stravu či už drievkami na ohlodávanie, vtáčím zrnom alebo prosom či semiačkami.

Potreby pre vtáky

Pomôžeme vám vyriešiť aj problém s klietkou, bydielkom či miskou pre vášho vtáčika. Klietka je domovom a preto by sa v nej mali vaše vtáčiky cítiť spokojne a bezpečne.

Podstielky pre vtáky

Sekcia s podstielkami pre vašich vtáčikov. U nás nájdete rôzne stelivá, ktoré sú určené pre vašich vtáčikov. Poskytnete tak vašim vtákom hygienické a čisté prostredie.

Krmivá a doplnky pre vtáky žijúce v prírode

Lojová guľka alebo slnečnicové semienka? U nás sú dostupné aj vážené a vtáčiky si vďaka vám pochutia aj v zime. Tak isto máme v ponuke aj rôzne búdy pre záhradné vtáky. Stačí si vybrať a premeniť vašu záhradu na útulný domov pre vtáky.

Nezmeškajte!