Čo si u nás vyberiete

Pre hospodárske zvieratá

AGRO centrum > Hospodárske zvieratá

Dominanciou nášho e-shopu sú aj krmivá pre hospodárske zvieratá. Máme v ponuke krmivá pre sliepky, husy, kačice, kravy, kozy, ovce, kone, ošípané a králiky. V ponuke máme granulované a sypké kŕmne zmesi.

Komponenty pre hospodárske zvieratá

Ak chcete zvýšiť kvalitu vašich kŕmnych zmesí pridaním špeciálnych komponentov pre lepšiu výživu vašich hospodárskych zvierat, nájdete ich u nás. Komponenty máme pre nosnice, brojlere a ošípané. V ponuke máme aj komponent na výrobu plnohodnotnej vlastnej kŕmnej zmesi pre nosnice, brojlery a ošípané. Kombinuje sa s pšeničným, jačmenným a kukuričným šrotom.

Krmivá pre hospodárske zvieratá

Dominanciou nášho e-shopu sú aj krmivá pre hospodárske zvieratá. Máme v ponuke krmivá pre sliepky, husy, kačice, kravy, kozy, ovce, kone, ošípané a králiky. V ponuke máme granulované a sypké kŕmne zmesi. Granulované zmesi máme v ponuke pre chovných zajacov, brojlere, nosnice, kone, holuby, ovce a kozy. Sypké kŕmne zmesi máme v ponuke pre nosnice, kuriatka a mládky. Kŕmne šroty, ktoré si u nás môžete zakúpiť sú kukuričný, pšeničný a jačmenný.

Nezmeškajte!