Predstavujeme sa vám

O nás

AGRO centrum > O nás

O nás

Spoločnosť AGRO centrum je založená na dlhoročnej rodinnej tradícii. Predstavitelia firmy sa už viac ako 25 rokov venujú odbornej a obchodnej spolupráci s poľnohospodárskymi podnikmi v oblasti predaja osív, vo výžive a ochrane rastlín, ako aj odbytu poľnohospodárskych komodít. Rovnako dlho sa venujú prevádzkovaniu záhradkárskych a chovateľských potrieb.

Hodnoty a vízie

Od začiatku vzniku spoločnosti kladieme hlavný dôraz na to, aby sme boli schopní maximálne uspokojiť potreby našich zákazníkov, poskytujeme im komplexné služby, ktoré uľahčujú ich prácu a zodpovedajú ich predstavám a potrebám. Zákazníci, ktorí vyhľadávajú konkrétny produkt, mnohokrát potrebujú radu pre riešenie konkrétneho problému. Pracovníci predajne pristupujú ku každému zákazníkovi individuálne s porozumením a odporučením toho najvhodnejšieho riešenia.

Zákazník je informovaný o parametroch a vlastnostiach produktu, ktorý nakupuje. Ceny produktov sú stanovené v súlade s obchodnou politikou výrobcov. Ceny sú prijateľné, na trhu bežné a odrážajú kvalitu predávaných produktov.

Základným znakom nášho podnikania je profesionalita, serióznosť a odbornosť. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci odchádzali od nás s dobrým pocitom a radi sa k nám vracali.
Pretože jedna zo základných životných právd hovorí, že: „Človek žije pre pocity – pre dobré pocity“.

História

1991

Prvá predajňa v Nitrianskom Pravne

Popri obchodnej činnosti vo vzťahu k veľkopestovateľom rozšírila spoločnosť svoju činnosť aj na poskytovanie odborného servisu a predaja potrieb pre záhradkárov a chovateľov. Otvorila svoju prvú predajňu v Nitrianskom Pravne.

1998

Predajňa v Prievidzi

V tomto roku spoločnosť sprevádzkovala predajňu záhradkárskych a chovateľských potrieb v Prievidzi na ulicu A. Hlinku.
V predajni obohatila svoj sortiment o potreby pre chovateľov hospodárskych zvierat.

2016

Predajňa AGRO centrum v nových priestoroch

Otvorenie novej veľkej predajne záhradkárskych a chovateľských potrieb na ulici Nábrežná 2008/2F v Prievidzi. Poskytovanie poradenského servisu v oblasti záhradkárstva a chovateľstva. Prevádzkovanie rozsiahleho E-shopu.

Nezmeškajte!