Čo si u nás vyberiete

Pre psov

AGRO centrum > Pes

Zdravý vývoj, pevné kosti pre vašich miláčikov je pre nás dôležitý. Preto nájdete v našej ponuke kvalitné krmivá pre všetky rasy psov.

Granule pre psov

V našom e-shope nájdete granule pre všetky typy psov, od šteniatok až po dospelé psy. Spolupracujeme so známymi značkami ako sú napríklad Framina, Josera, Calibra, Eminent a mnoho ďalších.

Maškrty pre psov

Každý pes si za dobrý výkon zaslúži odmenu. U nás  nájdete rôzne druhy odmeňovacích maškŕt, ale samozrejme aj maškrty, ktoré podporujú rozvoj psíkov v podobe lopty na žuvanie alebo rôznych žuvacích tyčiniek. Niektoré maškrty sú zároveň aj starostlivosťou o zuby a zamedzujú vzniku zubného kameňa ako napríklad kefky z morských rias. Tak isto naše maškrty máme v ponuke balené ale aj vážené. Takže si viete vybrať rôzne druhy na ochutnávku pre vášho psa.

Starostlivosť o psov

Z nášho e-shopu si môžete vyskladať vaše domáce kaderníctvo pre psíka. V našom širokom sortimente nájdete kefy, hrebene, šampóny proti blchám, na zdravú a lesklú srsť ale aj mnoho iných. Takisto aj nožnice na strihanie pazúrov, ale aj produkty na zdravé oči od značky KW – diamantové oči alebo biogance a uši od známych značiek ako otodine, biogance alebo biodexin. Tak tiež v ponuke nájdete aj zubné pasty s fluoridom, ale aj bez.

Konzervy a kapsičky pre psov

Súčasťou pestrej stravy psov sú určite konzervy a kapsičky pre psov. V ponuke máme rôzne druhy od kvalitných a spoľahlivých dodávateľov. Tým, že sa jedná o mokré krmivo dodá psovi aj potrebnú hydratáciu.

Veterinárna lekárnička

Pre vašich domácich miláčikov si z nášho e-shopu môžete vytvoriť domácu lekárničku. V ponuke máme mastičky na hojenie rán, dezinfekčné spreje na labky a prostredie ako napríklad hydrogel sprej a strieborný sprej. Pokiaľ vášho psa trápi problém s kĺbmi máme pre neho od značky canvit alebo chondro rôzne doplnky víživy. Pri problémoch s oslabenou imunitou vám ponúkame betaglukan, rybí olej od značky canvit, multivitamín forte alebo aminex či aptus.

Doplnkové a veterinárne krmivo

V prípade špecifického problému, ktorý má váš pes je tu sekcia doplnkové a veterinárne krmivo. Vašim psom poskytne potrebné živiny a minerály, ktoré mu chýbajú. Takisto tú nájdete aj krmivá, ktoré sú určené priamo na starostlivosť o zuby, kĺby, kosti, srsť a kožu, žalúdok a črevá.

Potreby pre psov

Pre pohodlie vášho psíka máme v ponuke pelechy, deky, prepravky a tašky. Prepravky máme v rôznych veľkostiach či už pre veľkého alebo malého psa. Sú vhodné aj do auta alebo len na bežnú návštevu veterinára. Transport v prepravke zaručí bezpečie pre vášho psa. Tak isto máme v ponuke aj štýlové tašky pre psov, ktoré sú určené pre menšie typy psov. Hravosť vo vašom psíkovi prebudíte ponukou hračiek u nás. Či už sa jedná o pískajúce alebo plyšové hračky.

Obojky a vodítka

Nájdete u nás aj vhodné farebné, reflexné a výcvikové vodítka, obojky a postroje.

Nezmeškajte!