Čo si u nás vyberiete

Osivá a sadivá

AGRO centrum > Osivá a sadivá

Spomedzi našej pestrej ponuky si určite vyberiete konkrétne druhy. Ponúkame vám pestrú paletu osív a sadív: zelenina, kvety, bylinky, obilniny, ďatelina, lucerna, facelia, repa, pohánka, ľan, horčica, vika, lupina, peluška, hrach, sadbové zemiaky, cibuľa sazačka, sadbový cesnak, jarné a jesenné cibuľoviny, huby a iné.

Spomedzi našej pestrej ponuky najrôznejších osív zeleniny, si určite vyberiete konkrétne  druhy. Pokiaľ hľadáte listovú zeleninu ako napríklad kapusta pikengská, čínska, kel, mangold, šalát alebo špenát. Okrem toho máme aj hlúbovú zeleninu ako je karfiol, brokolica a kaleráb. Plodovú zeleninu, kde nájdte uhorku, paradjku, papriku patizón, melón cukrový aj vodový, tekvicu alebo baklažán. Tiež si neviete predstaviť žiadne jedlo bez cibuľovej zeleniny? U nás nájdete semená cibule, cesnaku póru pažítky, ale aj šalotky.

Nedeľná polievka s pravou vypestovanou koreňovou zeleninou tiež určite poteší každého či už to je mrkva, petržlen, chren, reďkovka, cvikla repa alebo zeler. Veľmi radi vám pomôže aj s výberom strukovín ako sú fazuľa, hrach alebo bôb. Takisto aj z druhov byliniek a to bazalka, levanduľa, tymián, oregano a mnoho ďalších. Okrem toho máme aj ponuku  kvetov, z ktorej si môžete vybrať napríklad muškáty, aksamietnice, astry, cínie, či iné druhy presne podľa vašich predstáv.

Okrem osív vám tiež ponúkame širokú paletu jarných cibuľovín ako sú gladioly, georgíny, frézie, ale aj  jesenných cibuľovín napríklad tulipány, narcisy, ľalie, hyacint a taktiež rozmanité odrody sadbovej cibule, ktorú môžeme vysádzať na jar alebo na jeseň. V ponuke máme guľatú – štutgartská alebo všetana, podlhovastú, červenú-carmen, bielu a žltú. Tak isto aj cesnak jarný a jesenný a to paličiak alebo nepaličiak v rôznych slovenských alebo zahraničných odrodách.

Medzi naše najznámejšie ostatné osivá patrí ďatelina plazivá, štart alebo lucerna, kŕmna repa a facélia.

Pre všestranné využite u nás nájdete i viaceré typy obilovín – pšenica, ovos, jačmeň, kukurica, ale aj strukovín ako hrach, fazuľa pričom si ich môžete podľa potreby zakúpiť buď balené, alebo vážené.

Násadu hlív, ktorú môžeme zasadiť do kmeňov stromov alebo do vriec so slamou, sa vám tiež bude určite hodiť. Okrem toho je možné zakúpiť aj 10 litrové vrecko hlivy, ktoré položíme do tmavých vlhkých miest. V prípade, že vám viac chutia šampiňóny, môžete si ich zakúpiť priamo v krabici, v ktorej vám aj vyrastú.

Nezmeškajte!