Čo si u nás vyberiete

Pre mačky

AGRO centrum > Mačka

V tejto sekcii nájdete pestrú ponuku krmív pre domáce ale aj vonku žijúce mačky. Konzervy, kapsičky a maškrtky pre mačky, doplnkové a veterinárne krmivo, podstielky pre mačky, obojky a iné produkty.

Granule pre mačky

V tejto sekcii nájdete pestrú ponuku krmív pre domáce ale aj vonku žijúce mačky. Pri výbere treba prihliadať na vek, rasu a zdravotný stav mačky. U nás môžete vyskúšať rôzne značky a vybrať  si pre vašu mačku presne ten typ granúl, ktorý jej vyhovuje. V prípade zdravotných problémov je vhodné sa po konzultácii so zverolekárom orientovať na veterinárne krmivá.

Doplnkové a veterinárne krmivo

Nároky na výživu mačiek sú veľmi vysoké. Pokiaľ živiny obsiahnuté v bežnom krmive dostatočne nepokrývajú potreby vášho zvieraťa, je vhodné siahnuť po doplnkových produktoch, ktoré sú špecificky určené na daný problém, ktorý vašu mačku trápi. Krmivá pri rôznych druhoch diét, ale aj krmivá určené na kožu a srsť mačiek.

Podstielky pre mačky

Pokiaľ máte domácu mačku určite sa nezaobídete bez WC pre mačky. Mačky veľmi radi ocenia pohodlné WC. Pomocou lopatky vždy všetko veľmi rýchlo upracete.  V našej ponuke nájdete rôzne druhy či už rastlinné, hrudkujúce, nehrudkujúce ale aj silikátové podstielky.

Obojky a potreby pre mačky

V každej mačke sa nezaprie hravosť a túžba po absolútnom pohodlí. Preto sa naša ponuka nezaobíde bez pelechov, prepraviek, obojkov, postrojov a škrabadiel. Škrabalo je miesto pre hravosť, ale zároveň aj miesto odpočinku pre mačku. V našej ponuke nájdete rôzne pobehujúce, ale aj pípajúce hračky pre mačky.

Konzervy, kapsičky a maškrtky pre mačky

Pre spestrenie jedálnička vašich mačiek máme v ponuke rôzne druhy konzerv a kapsičiek. Od balení určených na jednu kŕmnu dáku až po veľkospotrebiteľské balenia. Každá mačka si tak môže prísť na svoje. Vždy si viete vybrať či už na vyskúšanie alebo pokiaľ vám sadne druh aj komplet veľké balenie.

Starostlivosť o mačky

Veľmi dôležitá je aj starostlivosť o mačky. V našom sortimente nájdete šampóny, kondicionéry aby aj srsť vašej mačky pôsobila zdravo a sviežo. Takisto sú veľmi dôležité aj uši a oči mačky. Vždy by mali byť vyčistené aby ste predišli zdravotným problémom vašej mačky. Už si len stačí vybrať z našej ponuky.

Nezmeškajte!